REFERENCE

Podívejte se, co o nás říkají naši zákazníci

Díky našemu špičkovému softwaru a velké skladové ploše jsme k dispozici klientům všech velikostí a zvládneme vyexpedovat jednotky i desetitisíce objednávek denně.

Mailstep je našim dlouhodobým a stabilním partnerem na poli fulfillmentu, kde nás spojuje společný cíl a tím je spokojený zákazník, který obdrží svou objednávku v co nejkratší možné době a s odpovídající kvalitou. Top4sport je dynamická a rostoucí společnost, která je partnerem výkonných sportovců v celé Evropě. K naší úspěšné cestě přispívá i automatizace procesů našeho partnera – Mailstepu, který umí reagovat na naše požadavky a podporuje nás stálým vývojem svých systémů a služeb. Díky Mailstepu můžeme udělat denně mnoho sportovců šťastných a podpořit je našimi produkty v jejich sportovních úspěších.

Jan Přibyl
COO

S vlastní logistikou e-shopu nemáme zkušenosti, proto jsme oslovili českou jedničku v oblasti fulfillmentu – Mailstep. Ta se stará o to, aby naše zboží bylo doručeno zákazníkovi rychle a kvalitně. Díky tomu, že je o naskladnění výrobků, každodenní vyřizování a expedici objednávek dobře postaráno, my se můžeme věnovat rozvoji našeho Kofolashopu a doplňovat nové řady našeho #merchcochces.

Eva Stejskalová
junior brand manažerka

Náš mini tender vyhrála firma MailStep naprosto bezkonkurenčně. Skvělá komunikace od prvního kontaktu, nejkomplexnější a nejvýhodnější nabídka služeb na trhu. V rámci výběrového řízení jsme také navštívili sklady a byli jsme velmi mile překvapeni, v jak moderním prostředí se nacházíme. Mimo to, pro nás byla důležitým kritériem co největší automatizace procesů. O zásilku, kterou si někdo na našem e-shopu objedná, jsme se prakticky nechtěli vůbec starat. Toto očekávání splnil MailStep do puntíku.

Ondřej Hlásek
CMO RIXO.cz

Hledal jsem způsob, jak rozvíjet své podnikání, aniž bych u e-shopu musel řešit sklad, o který jsem se staral sám. Chtěl jsem si tak uvolnit ruce a získat čas navíc, který bych věnoval jiným, pro mne důležitějším činnostem. A přesně to jsem našel u Mailstepu.
O sklad mého e-shopu je perfektně postaráno, jak kdybych jej řídil já sám. Přitom běží jako hodinky i beze mě a já mohu věnovat svou energii a pozornost rozvoji svého podnikání. Dokonce si mohu dopřát dovolenou, aniž bych pozastavoval vyřizování objednávek, což předtím nebylo možné.
Mailstep mi již prvním kontaktem dal najevo, že pro něj není důležité, jak velký či malý můj e-shop je. Ale že je jeho cílem mému e-shopu pomoci významně růst. Což potvrzuje díky zvýšené kvalitě balení, zrychlenému doručování objednávek a výrazně nižším cenám za dopravné.
Těším se tak na další společnou cestu ke hvězdám.

Jan Perlík
Cesta bylin

Mailstep byla správná volba pro zvládnutí velkého objemu objednávek bez problémů. Start projektu jsme zvládli na jedničku. Děkujeme za flexibilitu a skvělou spolupráci.

Jan Kotraba
Queen Store/zakladatel

Hledali jsme nejvhodnějšího partnera, který by nám pomohl se zvýšením kapacity zpracování objednávek a vhodným uskladněním našich batohů. Po porovnání nabídek na trhu jsme si vybrali Mailstep a zvolili jsme správně. Vše funguje bez starostí a disponují vyspělým administrátorským rozhraním, kde máme o všem přehled, včetně veškeré automatizace s naším e-shopem. Díky Mailstepu máme čas na rozvoj a jsme další "step" vepředu. Děkujeme!

Statis Damianidis
Mark Ryden

Chcete se i vy zbavit

starostí s logistikou?

Nechte si zpracovat nezávaznou nabídku. Rádi vám ukážeme náš sklad a vysvětlíme, jak funguje celý proces napojení. Zbavte se starostí s logistikou ještě dnes.
Získat nabídku
Získat nabídku