REFERENCE

Důvěřuje nám již více než 200 e-shopů.

O vaše zboží se staráme jako o vlastní. 

Reference
Reference
Reference
Reference
Reference
Reference
Reference
Reference
Reference
Reference
Reference
 m²
provozní a skladové plochy
+
zemí, kam doručíme vaši zásilku
+
odeslaných zásilek každý den
+
e-shopů již outsourcuje logistiku k nám a šetří svůj čas i starosti

Reference klientů, kteří s námi spolupracují

Je pro nás potěšením spolupracovat s naším dlouholetým partnerem, společností MailStep. Pro nás, i naše klienty, jsou etalonem spolehlivosti a lídrem úspěšného zavádění nejnovějších technologií. To je spolu s bezkonkurenčním klientským servisem dělá zaslouženou, dlouho oceňovanou, jedničkou na našem trhu.

Josef Kutmon
obchodní ředitel, tiskárna Svoboda Press, s. r. o.

Fulfillment pro naše e-shopy využíváme již delší dobu a mohu jenom potvrdit, že spolupráce s MailStepem v rámci komplexního řešení logistiky je pro nás ta nejlepší volba. Nejvíce se ceníme profesionální úrovně veškerého zákaznického servisu, podpory a především bezproblémového zajištění veškeré distribuce od naskladnění až po doručení zákazníkovi. Jednoznačně doporučujeme.

Vítězslav Dužík
majitel, Český velkoobchod s. r. o.

S MailStep spolupracujeme již 5 let. Líbí se nám, jak Mailstep neustále investuje do inovací a z našeho pohledu i smysluplně rozšiřuje portfolio služeb. Začínali jsme společně s kompletací časopisů. Nyní využíváme i další služby jakou je např. skladování a distribuce remitendy. Díky komplexnímu přístupu MailStepu k našemu vydavatelství se nám navíc daří šetřit čas a peníze.

Libor Vachtl
Manager distribuce a výroby, Empresamedia, a.s.

Na spolupráci s MailStep oceňujeme, že neustále investuje do nových technologií, a jde s dobou. Kromě moderních technologií je pro nás důležité se na MailStep můžeme spolehnout ve všech situacích a vždy nám vyjde vstříc.

Daniel Köppl
Výkonný ředitel, Empresamedia, a.s.

E-shop provozujeme 4 roky, s MailStepem spolupracujeme poslední 2 roky, a už bychom neměnili. Jsou silným partnerem a jejich služby využíváme nejen na českém trhu, ale i v zahraničí. Vždy se nám snaží vyjít vstříc a hledají nové možnosti, jak provoz a ceny optimalizovat. Zvlášť si cením jejich přístupu při impelementaci našich specifických technických požadavků. Odbavování objednávek tak klape jak na drátkách.

Eva Jenkins
eCommerce Manager, E-shop Milvai

Chcete se i vy zbavit

starostí s logistikou?

Ukážeme vám celý sklad naživo a vysvětlíme vám proces napojení. Od zautomatizování vašich logistických procesů vás dělí už jen jedna schůzka.
Domluvit schůzku