Služby

Komplexní služby

jednoduché řešení pro váš byznys

E-commerce fulfillment

E-commerce fulfillment

Zajistíme kompletní logistiku vašeho e-shopu od uskladnění zboží, přijetí objednávky, kompletace a balení zboží, dopravy až po vašeho spokojeného zákazníka.
Jak to funguje
E-commerce předplatné

E-commerce předplatné

Zpracujeme pravidelné rozesílání zakázek e-shopům, které zasílají zboží na základě předplacených dodávek.
Zobrazit detail
Finishing

Finishing

Celková denní kapacita našich balících linek je v závislosti na způsobu a náročnosti zpracování až 760.000 ks.
Zobrazit detail

Mailstep je našim dlouhodobým a stabilním partnerem na poli fulfillmentu, kde nás spojuje společný cíl a tím je spokojený zákazník, který obdrží svou objednávku v co nejkratší možné době a s odpovídající kvalitou. Top4sport je dynamická a rostoucí společnost, která je partnerem výkonných sportovců v celé Evropě. K naší úspěšné cestě přispívá i automatizace procesů našeho partnera – Mailstepu, který umí reagovat na naše požadavky a podporuje nás stálým vývojem svých systémů a služeb. Díky Mailstepu můžeme udělat denně mnoho sportovců šťastných a podpořit je našimi produkty v jejich sportovních úspěších.

Jan Přibyl
COO

S vlastní logistikou e-shopu nemáme zkušenosti, proto jsme oslovili českou jedničku v oblasti fulfillmentu – Mailstep. Ta se stará o to, aby naše zboží bylo doručeno zákazníkovi rychle a kvalitně. Díky tomu, že je o naskladnění výrobků, každodenní vyřizování a expedici objednávek dobře postaráno, my se můžeme věnovat rozvoji našeho Kofolashopu a doplňovat nové řady našeho #merchcochces.

Eva Stejskalová
junior brand manažerka

Náš mini tender vyhrála firma MailStep naprosto bezkonkurenčně. Skvělá komunikace od prvního kontaktu, nejkomplexnější a nejvýhodnější nabídka služeb na trhu. V rámci výběrového řízení jsme také navštívili sklady a byli jsme velmi mile překvapeni, v jak moderním prostředí se nacházíme. Mimo to, pro nás byla důležitým kritériem co největší automatizace procesů. O zásilku, kterou si někdo na našem e-shopu objedná, jsme se prakticky nechtěli vůbec starat. Toto očekávání splnil MailStep do puntíku.

Ondřej Hlásek
CMO RIXO.cz

Hledal jsem způsob, jak rozvíjet své podnikání, aniž bych u e-shopu musel řešit sklad, o který jsem se staral sám. Chtěl jsem si tak uvolnit ruce a získat čas navíc, který bych věnoval jiným, pro mne důležitějším činnostem. A přesně to jsem našel u Mailstepu.
O sklad mého e-shopu je perfektně postaráno, jak kdybych jej řídil já sám. Přitom běží jako hodinky i beze mě a já mohu věnovat svou energii a pozornost rozvoji svého podnikání. Dokonce si mohu dopřát dovolenou, aniž bych pozastavoval vyřizování objednávek, což předtím nebylo možné.
Mailstep mi již prvním kontaktem dal najevo, že pro něj není důležité, jak velký či malý můj e-shop je. Ale že je jeho cílem mému e-shopu pomoci významně růst. Což potvrzuje díky zvýšené kvalitě balení, zrychlenému doručování objednávek a výrazně nižším cenám za dopravné.
Těším se tak na další společnou cestu ke hvězdám.

Jan Perlík
Cesta bylin

Mailstep byla správná volba pro zvládnutí velkého objemu objednávek bez problémů. Start projektu jsme zvládli na jedničku. Děkujeme za flexibilitu a skvělou spolupráci.

Jan Kotraba
Queen Store/zakladatel

Hledali jsme nejvhodnějšího partnera, který by nám pomohl se zvýšením kapacity zpracování objednávek a vhodným uskladněním našich batohů. Po porovnání nabídek na trhu jsme si vybrali Mailstep a zvolili jsme správně. Vše funguje bez starostí a disponují vyspělým administrátorským rozhraním, kde máme o všem přehled, včetně veškeré automatizace s naším e-shopem. Díky Mailstepu máme čas na rozvoj a jsme další "step" vepředu. Děkujeme!

Statis Damianidis
Mark Ryden

Mailstep tvoří skvělý a ochotný tým, který nám pomáhá s rozesíláním našich kuchařek a dalších  produktů. Bez jejich all-in one služeb bychom si s distribucí dokázali jen těžko poradit.

Sara Madarova
Camp Fuego/Operations Coordinator

Pro outsourcing části našeho sortimentu jsme si vybrali společnost Mailstep, protože je nám blízká jejich strategie investování do moderních technologií a značné automatizace celého logistického procesu. Kvalita služeb a prozákaznický přístup byl vždy naší doménou, věřím, že Mailstep pro nás bude z tohoto pohledu ten správný partner.

Ondřej Žák
4camping.cz/COO

Díky fulfillment službě od Mailstepu se můžeme plně věnovat tomu, co nás baví a naplňuje, tedy prodeji a budování naší vlastní značky na trhu. 
Logistiku, sklad i balení jsme nechali na profesionálech z Mailstepu. Věříme, že to byl krok správným směrem, což také vidíme na růstu naší firmy.
Od našich zákazníků dostáváme velmi pozitivní zpětnou vazbu na kvalitu balení a zároveň rychlost dodání. Spokojený zákazník je pro nás tou největší odměnou.

Luděk Vlk
Drogerievakci.cz/jednatel

Již po prvním měsíci spolupráce s Mailstepem mohu zodpovědně říct, že rozhodnutí zrušit vlastní sklad a jít do fulfillment řešení, bylo jedno z nejlepších, které jsme v historii naší firmy udělali. Nyní se můžeme plně věnovat tomu co nás baví a to je ,,tvoření našeho obchodu s tvořením“. Největší devízou je spokojený zákazník a podle dosavadních ohlasů naši zákazníci jsou spokojeni nejenom s kvalitou produktů, ale také s rychlostí a kvalitou doručení jejich ,,tvořivých“ balíčků a to je zásluha našeho nového partnera.

Michal Kment
Kreativnísvět.cz

Je pro nás potěšením spolupracovat s naším dlouholetým partnerem, společností MailStep. Pro nás, i naše klienty, jsou etalonem spolehlivosti a lídrem úspěšného zavádění nejnovějších technologií. To je spolu s bezkonkurenčním klientským servisem dělá zaslouženou, dlouho oceňovanou, jedničkou na našem trhu.

Josef Kutmon
obchodní ředitel, tiskárna Svoboda Press, s. r. o.

Poprvé po 6ti letech jsem se rozhodl vyzkoušet fulfillment. Sice tam je pár začátečních porodních bolestí, ale přístup ze strany Mailstep je super! Komunikace s obchodním oddělením nebo denní komunikace s IT je super rychlá. Už dávno jsem se nepotkal s tak rychlou odezvou. Jen tak dále!

Radoslav Karas
Puzzle4u.cz

Mailstep mi umožnil odpoutat se od každodenní rutiny a operativy a umožnil mi věnovat se zajímavějším věcem, než balení zásilek a komunikaci s dopravci. O kritických korona Vánocích 2020, kdy dopravci odmítali zásilky od malých e-shopů se to ukázalo jako skvělá volba. Díky Mailstepu jsme v HOPsej.cz nepocítili jakýkoliv logistický výpadek. Mailstep vše profesionálně ustál. Díky parto ;-)

Daniel Fajmon
jednatel, HOPsej.cz

Fulfillment pro naše e-shopy využíváme již delší dobu a mohu jenom potvrdit, že spolupráce s MailStepem v rámci komplexního řešení logistiky je pro nás ta nejlepší volba. Nejvíce se ceníme profesionální úrovně veškerého zákaznického servisu, podpory a především bezproblémového zajištění veškeré distribuce od naskladnění až po doručení zákazníkovi. Jednoznačně doporučujeme.

Vítězslav Dužík
majitel, Český velkoobchod s. r. o.

S MailStep spolupracujeme již 5 let. Líbí se nám, jak Mailstep neustále investuje do inovací a z našeho pohledu i smysluplně rozšiřuje portfolio služeb. Začínali jsme společně s kompletací časopisů. Nyní využíváme i další služby jakou je např. skladování a distribuce remitendy. Díky komplexnímu přístupu MailStepu k našemu vydavatelství se nám navíc daří šetřit čas a peníze.

Libor Vachtl
Manager distribuce a výroby, Empresamedia, a.s.

Chcete se i vy zbavit

starostí s logistikou?

Nechte si zpracovat nezávaznou nabídku. Rádi vám ukážeme náš sklad a vysvětlíme, jak funguje celý proces napojení. Zbavte se starostí s logistikou ještě dnes.
Získat nabídku
Získat nabídku