Služby

Komplexní služby

jednoduché řešení pro váš byznys

E-commerce fulfillment

E-commerce fulfillment

Zajistíme kompletní logistiku vašeho e-shopu od uskladnění zboží, přijetí objednávky, kompletace a balení zboží, dopravy až po vašeho spokojeného zákazníka.
Jak to funguje
E-commerce předplatné

E-commerce předplatné

Zpracujeme pravidelné rozesílání zakázek e-shopům, které zasílají zboží na základě předplacených dodávek.
Zobrazit detail
Delivery

Delivery

Díky systému Mailship můžete využít služeb většiny vnitrostátních i mezinárodních přepravců.
Zobrazit detail
Software Outsourcing

Software Outsourcing

Díky systému Mailship bez problémů provozujeme všechny skladovací a distribuční služby včetně přepravy, příjmu, kontroly zásob a zpracování objednávek.
Zobrazit detail
Copacking

Copacking

Široké portfolio služeb a maximální flexibilita jsou důležitými faktory copackingu a umožňují vyjít vstříc přáním zákazníků.
Zobrazit detail
Finishing

Finishing

Celková denní kapacita našich balících linek je v závislosti na způsobu a náročnosti zpracování až 760.000 ks.
Zobrazit detail

Reference klientů, kteří s námi spolupracují

Je pro nás potěšením spolupracovat s naším dlouholetým partnerem, společností MailStep. Pro nás, i naše klienty, jsou etalonem spolehlivosti a lídrem úspěšného zavádění nejnovějších technologií. To je spolu s bezkonkurenčním klientským servisem dělá zaslouženou, dlouho oceňovanou, jedničkou na našem trhu.

Josef Kutmon
obchodní ředitel, tiskárna Svoboda Press, s. r. o.

Fulfillment pro naše e-shopy využíváme již delší dobu a mohu jenom potvrdit, že spolupráce s MailStepem v rámci komplexního řešení logistiky je pro nás ta nejlepší volba. Nejvíce se ceníme profesionální úrovně veškerého zákaznického servisu, podpory a především bezproblémového zajištění veškeré distribuce od naskladnění až po doručení zákazníkovi. Jednoznačně doporučujeme.

Vítězslav Dužík
majitel, Český velkoobchod s. r. o.

S MailStep spolupracujeme již 5 let. Líbí se nám, jak Mailstep neustále investuje do inovací a z našeho pohledu i smysluplně rozšiřuje portfolio služeb. Začínali jsme společně s kompletací časopisů. Nyní využíváme i další služby jakou je např. skladování a distribuce remitendy. Díky komplexnímu přístupu MailStepu k našemu vydavatelství se nám navíc daří šetřit čas a peníze.

Libor Vachtl
Manager distribuce a výroby, Empresamedia, a.s.

Mailstep mi umožnil odpoutat se od každodenní rutiny a operativy a umožnil mi věnovat se zajímavějším věcem, než balení zásilek a komunikaci s dopravci. O kritických korona Vánocích 2020, kdy dopravci odmítali zásilky od malých e-shopů se to ukázalo jako skvělá volba. Díky Mailstepu jsme v HOPsej.cz nepocítili jakýkoliv logistický výpadek. Mailstep vše profesionálně ustál. Díky parto ;-)

Daniel Fajmon
jednatel, HOPsej.cz

Poprvé po 6ti letech jsem se rozhodl vyzkoušet fulfillment. Sice tam je pár začátečních porodních bolestí, ale přístup ze strany Mailstep je super! Komunikace s obchodním oddělením nebo denní komunikace s IT je super rychlá. Už dávno jsem se nepotkal s tak rychlou odezvou. Jen tak dále!

Radoslav Karas
Puzzle4u.cz

Jednoduché řešení na komplexní problémy

Ušetřete si starosti a svěřte logistiku do rukou profesionálů

Domluvit schůzku