Služby

Komplexní služby

jednoduché řešení pro váš byznys

E-commerce fulfillment

E-commerce fulfillment

Zajistíme kompletní logistiku vašeho e-shopu od uskladnění zboží, přijetí objednávky, kompletace a balení zboží, dopravy až po vašeho spokojeného zákazníka.
Jak to funguje
Delivery

Delivery

Díky systému Mailship můžete využít služeb většiny vnitrostátních i mezinárodních přepravců.
Zobrazit detail
Software Outsourcing

Software Outsourcing

Díky systému Mailship bez problémů provozujeme všechny skladovací a distribuční služby včetně přepravy, příjmu, kontroly zásob a zpracování objednávek.
Zobrazit detail
Balení a kompletace tiskovin

Balení a kompletace tiskovin

Zkompletujeme a zabalíme strojně nebo ručně až 16 tisíc vícepoložkových zásilek každý den. Jednoduchých až 60 tisíc denně.
Zobrazit detail
Lettershop a direct marketing

Lettershop a direct marketing

Zařídíme tisk, kompletaci, balení i doručení zásilek. Zařídíme i správu předplatného.
Zobrazit detail
E-commerce předplatné

E-commerce předplatné

Zpracujeme pravidelné rozesílání zakázek e-shopům, které zasílají zboží na základě předplacených dodávek.
Zobrazit detail

Reference klientů, kteří s námi spolupracují

Je pro nás potěšením spolupracovat s naším dlouholetým partnerem, společností MailStep. Pro nás, i naše klienty, jsou etalonem spolehlivosti a lídrem úspěšného zavádění nejnovějších technologií. To je spolu s bezkonkurenčním klientským servisem dělá zaslouženou, dlouho oceňovanou, jedničkou na našem trhu.

Josef Kutmon
obchodní ředitel, tiskárna Svoboda Press, s. r. o.

Fulfillment pro naše e-shopy využíváme již delší dobu a mohu jenom potvrdit, že spolupráce s MailStepem v rámci komplexního řešení logistiky je pro nás ta nejlepší volba. Nejvíce se ceníme profesionální úrovně veškerého zákaznického servisu, podpory a především bezproblémového zajištění veškeré distribuce od naskladnění až po doručení zákazníkovi. Jednoznačně doporučujeme.

Vítězslav Dužík
majitel, Český velkoobchod s. r. o.

S MailStep spolupracujeme již 5 let. Líbí se nám, jak Mailstep neustále investuje do inovací a z našeho pohledu i smysluplně rozšiřuje portfolio služeb. Začínali jsme společně s kompletací časopisů. Nyní využíváme i další služby jakou je např. skladování a distribuce remitendy. Díky komplexnímu přístupu MailStepu k našemu vydavatelství se nám navíc daří šetřit čas a peníze.

Libor Vachtl
Manager distribuce a výroby, Empresamedia, a.s.

Na spolupráci s MailStep oceňujeme, že neustále investuje do nových technologií, a jde s dobou. Kromě moderních technologií je pro nás důležité se na MailStep můžeme spolehnout ve všech situacích a vždy nám vyjde vstříc.

Daniel Köppl
Výkonný ředitel, Empresamedia, a.s.

E-shop provozujeme 4 roky, s MailStepem spolupracujeme poslední 2 roky, a už bychom neměnili. Jsou silným partnerem a jejich služby využíváme nejen na českém trhu, ale i v zahraničí. Vždy se nám snaží vyjít vstříc a hledají nové možnosti, jak provoz a ceny optimalizovat. Zvlášť si cením jejich přístupu při impelementaci našich specifických technických požadavků. Odbavování objednávek tak klape jak na drátkách.

Eva Jenkins
eCommerce Manager, E-shop Milvai

Jednoduché řešení na komplexní problémy

Ušetřete si starosti a svěřte logistiku do rukou profesionálů

Domluvit schůzku