Integrace

Propojení s řešením Mailstep

Díky naší IT infrastruktuře, která funguje jako síť, váš e-shop jednoduše propojíme s dalšími systémy a dodavateli služeb, ať už jde o frontend marketplaců, agregátory dopravních řešení nebo e-shopové platformy.

Propojení s dopravci

Spolupracujeme se všemi významnými dopravci a umíme díky tomu za skvělou cenu dopravit vaše zásilky v požadovaném čase kamkoli v ČR a téměř do celého světa.

Propojení s marketplace

Zalistujte svoje zboží na Marketplace a vyzkoušejte si prodej na zahraničních trzích.

Propojení s e-commerce platformami

Jsme napojeni na všechny významné e-shopové platformy.

Mailship

Vaše skladové zásoby online

O stavu vašich zásilek i skladových zásob budete mít online přehled 24/7, 365 dní v roce. Díky MailShipu se sníží náklady na doručení zásilky, plně se zautomatizují vaše logistické procesy a budete mít více prostoru pro expanzi na nové trhy.

Mailship system Mailship system Mailship system Mailship system Mailship system

Jak se systémem Mailship pracovat

Nejčastější
dotazy klientů

Kolik zaplatím za fulfillmentové služby?

Každý z vás má individuální potřeby, proto jsme pro vás připravili jednoduchou kalkulačku, kde zjistíte, kolik právě vy zaplatíte.

Jak dlouho trvá napojení na skladový systém Mailstepu?

Obecně se dá říci, že napojení trvá několik málo dnů. Délka napojení je závislá na typu platformy, na kterou je Váš e-shop napojen. Disponujeme přímým napojením na všechny významné e-shopové platformy jako je Shoptet, WooCommerce, Prestashop atd. Dalším faktorem je dodržování pokynů pro co nejrychlejší napojení a jejich rychlé zpracování na Vaší straně.

Jak funguje převod dobírek od dopravců?

U nás nebrzdíme tok dobírek a peníze putují od dopravce přímo na váš účet.

 

Jak zjistím, co se děje s objednávkami a zbožím?

Kompletní přehled o stavu zpracování vašich zásilek naleznete v systému Mailship, kde máte online přehled 24/7/365 dnů v roce. Pro rychlý přehled zobrazujeme nejdůležitější data ihned po přihlášení.

Které dopravce mohu využít?

Spolupracujeme se všemi významými dopravci v ČR, EU i mimo ni. Doručujeme na adresu a výdejní místa. Díky tomu jsme schopni efektivně řídit objemy i v top sezoně a neohrozíme tak čas doručení vašich zásilek.

Jednoduché řešení na komplexní problémy.

Ušetřete si starosti a svěřte logistiku do rukou profesionálů

Domluvit schůzku