E-commerce fulfillment

Nechte starosti s logistikou e-shopu na nás a věnujte se svému podnikání naplno

Fulfillment je komplexní služba, která vás zbaví starostí s logistikou vašeho e-shopu – od skladování až po doručení zákazníkovi. My se postaráme o zákazníkovu spokojenost, a vy se tak můžete naplno věnovat rozvoji svého podnikání. 

Pro koho je fulfillment určený? A jak funguje?

Získat služby Mailstep
Disponujete skvělým produktem

Disponujete skvělým produktem

Rozjíždíte nový e-commerce projekt nebo provozujete zaběhnutý e-shop? Chcete naplno rozvíjet své podnikání, ale bojíte se, že vám to starosti s logistikou neumožní? Outsourcujte a nechte logistiku na nás – váš produkt doručíme kvalitně a včas.

Chcete využít fulfillment

Chcete využít fulfillment

Objevte kouzlo outsourcingu a ušetřete čas a peníze. Jako bonus získáte mnohem větší flexibilitu (kapacita skladů, pokrytí sezónních špiček) a výhodnější ceny za dopravu. Společně nastavíme všechna pravidla a procesy tak, aby byl váš zákazník maximálně spokojený. Pojďme na to.

Propojíme váš e-shop s MailStepem

Propojíme váš e-shop s MailStepem

Unikátní systém MailShip bude vaším oknem do MailStepu – napojením prostřednictvím API zahájíme online přenos dat o stavu skladu, objednávek a track and trace zásilek. Naše IT struktura funguje jako síť – jednoduše tak propojíme váš e-shop s dalšími systémy a dodavateli služeb. Ať už se jedná o frontend marketplaces, agregátory dopravních řešení nebo e-shopové platformy.

Naskladníme vaše zboží na náš sklad

Naskladníme vaše zboží na náš sklad

Bez důkladné kontroly to nejde. Před naskladněním provedeme ke standardní kontrole i kontrolu kvality zboží. S unikátním systémem Mailship budete mít vždy předhled o svých skladových zásobách a pohybu zboží.

Zkompletujeme vaši objednávku

Zkompletujeme vaši objednávku

Online propojení s vaším e-shopem nám umožňuje zpracovat objednávku hned, jak ji uvidíme v našem systému. Před zabalením projde obsah zásilky trojí kontrolou správnosti. Ručíme za to, že vaši zásilku připravíme k expedici v řádu hodin za každé situace – a to zásluhou našeho sehraného týmu a propracovanému systému.

Doručíme vaší zásilku – rychle a levně

Doručíme vaší zásilku – rychle a levně

Zpracovanou zásilku zodpovědně doručíme vašemu zákazníkovi – nejen po celé ČR, ale také do více než 200 zemí celého světa. Na výběr máte z desítek dopravců, u kterých zajistíme rychlé dodání a výhodnější ceny. Tak, aby byl váš zákazník maximálně spokojený.

Zajistíme transparentní vyúčtování

Zajistíme transparentní vyúčtování

Víme, že dobré účty dělají dobré přátelé – proto od nás každý měsíc obdržíte vyúčtování našich služeb. Garantujeme vyúčtování jen skutečně vyexpedovaných objednávek a reálné skladové zásoby.

Váš e-shop jednoduše propojíme s dalšími systémy

Váš e-shop jednoduše propojíme

s dalšími systémy

  • e-shopové platformy
  • frontend marketplaces
  • agregátory dopravních řešení
Více o integraci

Snadné propojení s e-shop platformami, dopravci a marketplaces

Kolik zaplatím za fulfillmentové služby?

Každý z vás má individuální potřeby, proto jsme pro vás připravili jednoduchou kalkulačku, kde zjistíte, kolik právě vy zaplatíte.

Jak dlouho trvá napojení na skladový systém Mailstepu?

Obecně se dá říci, že napojení trvá několik málo dnů. Délka napojení je závislá na typu platformy, na kterou je Váš e-shop napojen. Disponujeme přímým napojením na všechny významné e-shopové platformy jako je Shoptet, WooCommerce, Prestashop atd. Dalším faktorem je dodržování pokynů pro co nejrychlejší napojení a jejich rychlé zpracování na Vaší straně.

Jak funguje převod dobírek od dopravců?

U nás nebrzdíme tok dobírek a peníze putují od dopravce přímo na váš účet.

 

Jak zjistím, co se děje s objednávkami a zbožím?

Kompletní přehled o stavu zpracování vašich zásilek naleznete v systému Mailship, kde máte online přehled 24/7/365 dnů v roce. Pro rychlý přehled zobrazujeme nejdůležitější data ihned po přihlášení.

Které dopravce mohu využít?

Spolupracujeme se všemi významými dopravci v ČR, EU i mimo ni. Doručujeme na adresu a výdejní místa. Díky tomu jsme schopni efektivně řídit objemy i v top sezoně a neohrozíme tak čas doručení vašich zásilek.

Jednoduché řešení na komplexní problémy

Ušetřete si starosti a svěřte logistiku do rukou profesionálů

Získat nabídku
Získat nabídku