REFERENCIE

Dôveruje nám už viac ako 200 e-shopov.

O váš tovar sa staráme ako o vlastný.

S vlastní logistikou e-shopu nemáme zkušenosti, proto jsme oslovili českou jedničku v oblasti fulfillmentu – Mailstep. Ta se stará o to, aby naše zboží bylo doručeno zákazníkovi rychle a kvalitně. Díky tomu, že je o naskladnění výrobků, každodenní vyřizování a expedici objednávek dobře postaráno, my se můžeme věnovat rozvoji našeho Kofolashopu a doplňovat nové řady našeho #merchcochces.

Eva Stejskalová
junior brand manažerka

Náš mini tender vyhrála firma MailStep naprosto bezkonkurenčně. Skvělá komunikace od prvního kontaktu, nejkomplexnější a nejvýhodnější nabídka služeb na trhu. V rámci výběrového řízení jsme také navštívili sklady a byli jsme velmi mile překvapeni, v jak moderním prostředí se nacházíme. Mimo to, pro nás byla důležitým kritériem co největší automatizace procesů. O zásilku, kterou si někdo na našem e-shopu objedná, jsme se prakticky nechtěli vůbec starat. Toto očekávání splnil MailStep do puntíku.

Ondřej Hlásek
CMO RIXO.cz

Hledal jsem způsob, jak rozvíjet své podnikání, aniž bych u e-shopu musel řešit sklad, o který jsem se staral sám. Chtěl jsem si tak uvolnit ruce a získat čas navíc, který bych věnoval jiným, pro mne důležitějším činnostem. A přesně to jsem našel u Mailstepu.
O sklad mého e-shopu je perfektně postaráno, jak kdybych jej řídil já sám. Přitom běží jako hodinky i beze mě a já mohu věnovat svou energii a pozornost rozvoji svého podnikání. Dokonce si mohu dopřát dovolenou, aniž bych pozastavoval vyřizování objednávek, což předtím nebylo možné.
Mailstep mi již prvním kontaktem dal najevo, že pro něj není důležité, jak velký či malý můj e-shop je. Ale že je jeho cílem mému e-shopu pomoci významně růst. Což potvrzuje díky zvýšené kvalitě balení, zrychlenému doručování objednávek a výrazně nižším cenám za dopravné.
Těším se tak na další společnou cestu ke hvězdám.

Jan Perlík
Cesta bylin

Mailstep bola správna voľba pre zvládnutie veľkého objemu objednávok bez problémov. Štart projektu sme zvládli na jednotku. Ďakujeme za flexibilitu a skvelú spoluprácu.

Jan Kotraba
Queen Store/zakladateľ

Hľadali sme najvhodnejšieho partnera, ktorý by nám pomohol so zvýšením kapacity spracovania objednávok a vhodným uskladnením našich batohov. Po porovnaní ponúk na trhu sme si vybrali Mailstep a zvolili sme správne. Všetko funguje bez starostí a disponujú vyspelým administrátorským rozhraním, kde máme o všetkom prehľad, vrátane celej automatizácie s naším e-shopom. Vďaka Mailstepu máme čas na rozvoj a sme ďalší "step" vpred. Ďakujeme!

Statis Damianidis
Mark Ryden

Chcete sa aj vy zbaviť

starostí s logistikou?

Ukážeme vám celý sklad naživo a vysvetlíme vám proces napojenia. Od zautomatizovania vašich logistických procesov vás delí už len jedna schôdzka.
Získať ponuku
Získať ponuku