Jít zpět na novinky

Vítejte ve světě Mailstepu

18.3.2021
Vítejte ve světě Mailstepu

Nabíráme na rychlosti a jsme tu stále pro Vás! Pickujeme, balíme, kompletujeme, expedujeme. Zkrátka jedeme na plné obrátky!

Rádi bychom u nás v Mailstepu přivítali a zároveň zde postupně představili naše nové významné klienty, bez kterých by to nešlo a kteří se na nás spoléhají jako na stabilního partnera. Jsme rádi, že navázanou spoluprací můžeme pomoci našim klientům k ještě větší spokojenosti jejich zákazníků s rychle a kvalitně vyřízenou zásilkou. Důvěra a partnerství jsou pro nás prioritou a věříme, že díky našim perfektně fungujícím vztahům ještě více upevníte vztahy mezi vámi a vašimi klienty.

Mailstep je tu vždy pro Vás! Máme zkušenosti, ale taky sny. Chceme být nejlepší v oboru a poletíme ke hvězdám. Poletíte s námi? 

 

Mark Ryden - Nejmodernější a nejvíc důvtipné batohy, které budou odpovídat vašemu životnímu stylu

Mark Ryden již více než deset let vytváří ty nejlepší stylové a funkční batohy na trhu a proto prodal již přes 250 000 batohů po celém světe. Zakomponované USB kabely a odolnost proti krádežím jsou samozřejmostí. Mark Ryden není jen společnost, která vyrábí batohy, ale která inovuje průmysl se zaměřením na technologii, pohodlí, styl a to za cenu, kterou si může dovolit téměř kdokoliv. Přesvědčte se sami na: markryden.cz. V žilách Mailstepu koluje inovativnost, proto jsme rádi, že u nás můžeme přivítat podobně smýšlejícího partnera.

Mark Ryden o spolupráci: 

Hledali jsme nejvhodnějšího partnera, který by nám pomohl se zvýšením kapacity zpracování objednávek a vhodným uskladněním našich batohů. Po porovnání nabídek na trhu jsme si vybrali Mailstep a zvolili jsme správně. Vše funguje bez starostí a disponují vyspělým administrátorským rozhraním, kde máme o všem přehled, včetně veškeré automatizace s naším e-shopem. Díky Mailstepu máme čas na rozvoj a jsme další "step" vepředu. Děkujeme!

 

Queen Store - Využij mocnou sílu přírodních látek

Doplňky stravy by Zuzka Plačková jsou postavené na organických složkách, které podpoří organismus a dodají vitalitu. Protože zdraví jde s krásou ruku v ruce. Využij tak mocnou sílu přírodních látek a objednávej na e-shopu queenstore.cz.

Queen Store o spolupráci: 

Mailstep byla správná volba pro zvládnutí velkého objemu objednávek bez problémů. Start projektu jsme zvládli na jedničku. Děkujeme za flexibilitu a skvělou spolupráci.

 

Camp Fuego - Naší kuchyní je příroda

Camp Fuego je první outdoorovu školou vaření v Čechách a k přípravě svých jídel nepotřebuje sporáky ani konvektomaty. Postačí si pouze s otevřeným ohněm. Abyste byli ještě o kousek blíž přírodě, již nyní můžete na e-shopu campfuego.cz objednávat obsáhlou kuchařku Marka Pavaly a ohněm inspirovaný nůž z dílny Dave´s Knives v limitované edici. Vypravte se pomyslně k ohni, vyhrňte si rukávy a dejte na chvíli zapomenout starostem všedních dní.

Kuchyní Camp Fuego je příroda a kuchyní Mailstepu je logistika. Věříme, že spojení těchto dvou ingrediencí povede ke všeobecné spokojenosti a vaření na ohni se stane vaší i naší novou vášní.

Camp Fuego o spolupráci: 

Mailstep tvoří skvělý a ochotný tým, který nám pomáhá s rozesíláním našich kuchařek a dalších  produktů. Bez jejich all-in one služeb bychom si s distribucí dokázali jen těžko poradit.

 

4camping.cz

Tento e-shop je největším prodejcem turistického a kempingového zboží s velkým přesahem do outdoorového vybavení. Skladem má vůbec nejširší nabídku na českém trhu, od 290 značek. Za úspěchem od začátku stojí důraz na prozákaznický přístup, inovace a omnichannel strategie. Vedle e-shopu provozuje 13 vlastních prodejen, lezeckou speciálku, showroom s předstany ke karavanům a obytným vozům a stojí také za Výstavou stanů a vybavení do přírody, největší evropskou výstavně - prodejní akcí se zaměřením na outdoor, turistiku a kemping, kterou každoročně navštíví více než 100 tis. lidí.
Firma působí v 5 zemích - v Česku, na Slovensku, v Maďarsku, Rumunsku a na Ukrajině a do dalších dvou vstoupí letos. Její tržby v roce 2020 dosáhly 435 mil. Kč, meziročně o 32 % více.
V posledních dvou letech získal 4camping.cz ocenění SHOP ROKU, když zvítězil hned ve dvou kategoriích - Sport a fitness a Sportovní vybavení. Za loňský rok si navíc připsal absolutní vítězství v Ceně kvality - Heurekou.cz byl vyhlášen jako nejkvalitnější e-shop roku 2020.
To správné sportovní vybavení na vás již čeká. Stačí si jen vybrat na: 4camping.cz

4camping.cz o spolupráci: 

Pro outsourcing části našeho sortimentu jsme si vybrali společnost Mailstep, protože je nám blízká jejich strategie investování do moderních technologií a značné automatizace celého logistického procesu. Kvalita služeb a prozákaznický přístup byl vždy naší doménou, věřím, že Mailstep pro nás bude z tohoto pohledu ten správný partner.

 

Puzzle4u.cz - Postav si svůj svět

Tento specializovaný e-shop je jak stvořený pro všechny puzzle maniaky. Naleznete zde širokou nabídku puzzle pro nejmenší děti, jigsaw puzzle pro dospělé, 3D puzzle, euroclip rámy na puzzle všech rozměrů a mnoho dalšího. Vybírat můžete zde: puzzle4u.cz

Puzzle4u.cz o spolupráci:

Poprvé po 6ti letech jsem se rozhodl vyzkoušet fulfillment. Sice je tam pár začátečních porodních bolestí, ale přístup ze strany Mailstep je super! Komunikace s obchodním oddělením nebo denní komunikace s IT je super rychlá. Už dávno jsem se nepotkal s tak rychlou odezvou, Jen tak dále!

 

Drogerievakci.cz

V tomto e-shopu najdete široký výběr akčního drogistického zboží, kosmetiky nebo svíček. Sortiment je průběžné rozšiřován a doplňován, aby uspokojil každého náročného zákazníka. Přesvědčte se sami na drogerievakci.cz

Drogerievakci.cz o spolupráci:

Díky fulfillment službě od Mailstepu se můžeme plně věnovat tomu, co nás baví a naplňuje, tedy prodeji a budování naší vlastní značky na trhu. Logistiku, sklad i balení jsme nechali na profesionálech z Mailstepu. Věříme, že to byl krok správným směrem, což také vidíme na růstu naší firmy. Od našich zákazníků dostáváme velmi pozitivní zpětnou vazbu na kvalitu balení a zároveň rychlost dodání. Spokojený zákazník je pro nás tou největší odměnou.

Kreativnísvět.cz - Když člověk tvoří, tak je šťastný!

Kreativni svět je rodinná firma, která nabízí kreativní a výtvarné potřeby pro každého. I ten nejbláznivější nápad zrealizujete s výtvarnými potřebami jako jsou akrylové barvy, barvy na textil, barvy na sklo a porcelán, malířská plátna, FIMO a další. Inspiraci čerpejte na webu: kreativnisvet.cz

Kreativnísvět.cz o spolupráci:

Již po prvním měsíci spolupráce s Mailstepem mohu zodpovědně říct, že rozhodnutí zrušit vlastní sklad a jít do fullfilment řešení, bylo jedno z nejlepších, které jsme v historii naší firmy udělali. Nyní se můžeme plně věnovat tomu co nás baví a to je ,,tvoření našeho obchodu s tvořením“. Největší devízou je spokojený zákazník a podle dosavadních ohlasů naši zákazníci jsou spokojeni nejenom s kvalitou produktů, ale také s rychlostí a kvalitou doručení jejich ,,tvořivých“ balíčků a to je zásluha našeho nového partnera.

 

Zavřít článek

Chcete se i vy zbavit

starostí s logistikou?

Nechte si zpracovat nezávaznou nabídku. Rádi vám ukážeme náš sklad a vysvětlíme, jak funguje celý proces napojení. Zbavte se starostí s logistikou ještě dnes.
Získat nabídku