Jít zpět na novinky

Nově v Mailstepu kompletujeme antigenní testy!

12.3.2021
Nově v Mailstepu kompletujeme antigenní testy!

Jsme rádi, že se na nás obrátila společnost Elekta s.r.o., která se specializuje na distribuci zdravotnického materiálu a je významným distributorem vládou nařízených antigenních testů. Na základě legislativy se na Elektu obrací jak jednotlivci, tak hlavně firmy, v nebývalém počtu zájemců o distribuci testů. Elekta se ocitla v náporu velkého množství objednávek a požádala nás o spolupráci.

Pro Mailstep je velkou ctí pomoci v této nelehké době s kompletací a distribucí důležité zakázky, která má v České republice nejvyšší prioritu. V plánu máme zkompletovat a vyexpedovat kolem 1 milionů kusů testů. Za den připravíme 5 000 až 10 000 testů v baleních po 25 ks a 20 000 až 30 000 jednokusových testů.

Klienti společnosti Elekta si odvážejí z našich skladů zkompletované testy sami, ale převážně zavážíme klienty naší paletovou dopravou. Od poptávky do výroby a expedice za pouhé 3 dny!

Jsme hrdí, že i v této nelehké době spojené s onemocněním COVID-19, jsme se stali partnerem společnosti Elekta a mohli jsme v rámci vládního nařízení zkompletovat a vyexpedovat statisíce antigenních testů. Jsme rádi, že jsme mohli i my přispět k prevenci před nákazou COVID-19 a dalším virovým onemocněním.

Mailstep je tu vždy pro vás!

Kontakt pro média:
Monika Horňásová
Telefon: +420 602 339 957
E-mail: monika.hornasova@mailstep.cz
MailStep, a.s.
Do Čertous 2760/10
Praha 9 – Horní Počernice, 193 00
Zavřít článek

Chcete se i vy zbavit

starostí s logistikou?

Nechte si zpracovat nezávaznou nabídku. Rádi vám ukážeme náš sklad a vysvětlíme, jak funguje celý proces napojení. Zbavte se starostí s logistikou ještě dnes.
Získat nabídku