Jít zpět na novinky

Mailstep logistickým partnerem Nadace VIZE 97

22.11.2020
Mailstep logistickým partnerem Nadace VIZE 97

Od července poskytujeme uskladnění a distribuci zboží z e-shopu Nadace Dagmar a Václava Havlových VIZE 97. Jedná se o další spolupráci, kde naší hlavní předností byla rychlost možného spuštění do ostrého provozu a napojení se na dodavatele, kteří pro Nadaci VIZE 97 dodávají ikonická trička se srdíčkem.

Zboží jako knihy nebo trička, objednané v e-shopu Nadace Dagmar a Václava Havlových VIZE 97 ve skladu Mailstep balíme strojně. To oproti jiným metodám zajišťuje velmi precizní zabalení a především snižuje množství odpadu při balení a tedy minimalizuje ekologickou zátěž.

CEO MailStepu Libor Hudeček k nové spolupráci uvádí: „Vážíme si důvěry Nadace VIZE 97 a jsme hrdí, že můžeme poskytovat naše služby klientovi, který podporuje a pomáhá dobru napříč společností.“

Nadace Dagmar a Václava Havlových VIZE 97 podporuje aktivity v oblasti sociální, zdravotnické, vzdělávací a kulturní, příležitostně i lidskoprávní. Nadace vznikla v roce 1998. Mezi nejznámější projekty patří kulturní centrum Pražská křižovatka, Průchod valem Prašného mostu, podpora vzdělávání českých studentů na zahraničních vysokých školách, podpora hospiců, domovů pro seniory, týraných matek s dětmi a mentálně postiženým, nebo předávání Cen Nadace VIZE 97 osobnostem v den narozenin Václava Havla.

 

Kontakt pro média:
Monika Horňásová
Telefon: +420 602 339 957
E-mail: monika.hornasova@mailstep.cz
MailStep, a.s.
Do Čertous 2760/10
Praha 9 – Horní Počernice, 193 00
Zavřít článek

Chcete se i vy zbavit

starostí s logistikou?

Nechte si zpracovat nezávaznou nabídku. Rádi vám ukážeme náš sklad a vysvětlíme, jak funguje celý proces napojení. Zbavte se starostí s logistikou ještě dnes.
Získat nabídku