Jít zpět na novinky

Martin Maro povede technologický přerod Mailstepu

8.11.2020
Martin Maro povede technologický přerod Mailstepu

Popradský rodák a milovník amerických aut Martin Maro nově povede technologický team Mailstepu. Martin přichází z dceřinné společnosti internetového obchodu Alza z RUR Robotics, kde působil jako CTO. Nový člen vedení přináší znalosti technologií fulfillment, robotizace skladů a optimalizace WMS.

Vývoj technologií posouvá hranice logistiky a mění tvář naší společnosti. Nasazování moderních logistických technologií a vytváření originálního systému, který propojí naše logistické zázemí a služby s nejnáročnějšími potřebami internetových obchodů všech velikostí. To jsou hlavní úkoly pro nového CTO Martina Mara.

Zkušenosti v oboru informačních technologií, které Martin Maro získal během předchozích manažerských působení (např. Woodensky, Fordist Group), mimo jiné automatizace Amazon Supply chain, chce využít na technologickou modernizaci a automatizaci Mailstepu – jak v hardwarové oblasti pro ještě lepší zajištění logistických služeb, tak v softwarové oblasti při vývoji nových služeb a zdokonalování zákaznického servisu.

Ve svých volných chvílích si užívá čas s rodinou. Po náročném dni mu chuť vždycky spraví bryndzové halušky nebo bryndzové pirohy. Obdivuje starší americké vozy. V jeho garáži parkuje Ford Mustang ročník 1964 a Dodge W300 ročník 1974.

Kontakt pro média:
Monika Horňásová
Telefon: +420 602 339 957
E-mail: monika.hornasova@mailstep.cz
MailStep, a.s.
Do Čertous 2760/10
Praha 9 – Horní Počernice, 193 00
Zavřít článek

Chcete se i vy zbavit

starostí s logistikou?

Nechte si zpracovat nezávaznou nabídku. Rádi vám ukážeme náš sklad a vysvětlíme, jak funguje celý proces napojení. Zbavte se starostí s logistikou ještě dnes.
Získat nabídku