Jít zpět na novinky

Mall díky spolupráci s Mailstepem umožní obchodníkům skladování i expedici zboží

10.2.2022
Mall díky spolupráci s Mailstepem umožní obchodníkům skladování i expedici zboží

Mall díky spolupráci s Mailstepem umožní obchodníkům skladování i expedici zboží

Online tržiště Mall navazuje spolupráci s firmou Mailstep, tuzemským poskytovatelem fulfillmentu. Obchodníkům, kteří prodávají v rámci programu Mall Partner, tak umožní kompletně outsourcovat skladování i odesílání zboží.

Společnost Mailstep zajišťuje e-shopům kompletní logistický servis. Obchodník tedy může celý proces uskladnění i přípravy objednávek přenechat Mailstepu a stará se jen o samotný provoz e-shopu. „Technologickým propojením s Mall Partner jsme obchodníkům připraveni zajistit špičkový servis a garantované SLA, tak abychom zákazníkům Mallu dopřáli nejrychlejší doručení objednávky a nejlepší možnou zákaznickou zkušenost,“ popisuje Libor Hudeček, CEO Mailstepu.

Mailstep aktuálně disponuje 45 tisíci metry čtverečními skladové plochy a obsluhuje logistiku více než 200 e-shopů, kterým je schopen objednávky odeslat do více než 200 zemí světa. Firma denně zpracovává více než 18.000 zásilek, s čímž se pojí i výhoda, že tak dosáhne na velmi atraktivní ceny u dopravců. Pro obchodníky na Mall je tedy partnerství s Mailstepem vítaným bonusem, který jim usnadní práci a pomůže dosahovat lepší zákaznické zkušenosti a potenciálně i lepších obchodních výsledků.

„Cílem neustálého vylepšování našeho ekosystému služeb je, aby obchodník měl prodeje na Mallu co nejsnazší a aby zákazník dostal tu nejlepší možnou službu, která je na trhu k dispozici. Integrace s Mailstepem je skvělou zprávou, protože obchodníkům přináší možnost se o skladování a expedici zásilek nestarat, a přitom mít jistotu, že je o jejich zboží dobře postaráno a včas se dostane k zákazníkovi,“ popisuje výhody integrace Mallu s Mailstepem ředitel programu Mall Partner Jakub Kováč.

Spolupráce s Mailstepem je pro Mall dalším krokem na cestě k vybudování komplexního ekosystému služeb, se kterými chce největší české tržiště pomáhat obchodníkům růst, umožnit jim nabízet ten nejlepší možný zákaznický servis a třeba také urychlit zmíněnou zahraniční expanzi. Kromě této novinky mají e-shopy v rámci programu Mall Partner k dispozici napojení na největší ERP systémy, účetní systémy i e-shopové platformy v čele se Shoptetem, díky čemuž mají obchodníci možnost veškerou agendu odbavit v jednom jednoduchém uživatelském rozhraní.

Obchodníci na Mallu pak mají k dispozici také službu Mall Delivery, která jim umožňuje připravené objednávky snadno, kvalitně a bez papírování dopravit k českým i slovenským zákazníkům, nebo Mall Financing. Díky ní snadno získají finance pro vlastní růst či třeba snadnou expanzi do zahraničí.

Zavřít článek

Chcete se i vy zbavit

starostí s logistikou?

Nechte si zpracovat nezávaznou nabídku. Rádi vám ukážeme náš sklad a vysvětlíme, jak funguje celý proces napojení. Zbavte se starostí s logistikou ještě dnes.
Získat nabídku