Jít zpět na novinky

Novým provozním ředitelem Mailstepu se stal Matěj Koval

14.5.2021

Mailstep se z tradiční logistické firmy stává čím dál tím více firmou technologickou v oblasti e-commerce fulfillmentu a neustálé investice do špičkových  IT technologií a softwarů to jen dokazují. S raketovým růstem Mailstepu také souvisí  provoz Mailstepu, který se v současné chvíli s nástupem nového COO, Matěje Kovala, dynamicky mění, restrukturalizuje a zefektivňuje.

Matěj se stal novým provozním ředitelem od května a jeho hlavním cílem je ještě větší automatizace celého provozu a rozšíření provozní a skladové plochy ze současných 27.000 m2 na 41.000 m2, abychom byli ještě více připraveni na hlavní sezónu a mohli tak uspokojit potřeby všech našich současných i nových zákazníků.

V rámci automatizace provozu se budeme těšit na zavedení nového automatického dopravníku, novou automatizovanou balírnu, rozšíření prostoru na expedici a pracovišť na příjmu a v neposlední řadě také na novou technologii načítání zboží pomocí androidových čteček, která ulehčí a zefektivní příjem zboží.

S příchodem Matěje navyšujeme počet zaměstnanců v provozu o 20 % a jsme rádi, že jsme tak mezi sebe mohli přivítat nové kolegy, kteří s námi chtějí letět ke hvězdám.

"Práce v logistice a spedici je mojí celoživotní vášní. U bývalého zaměstnavatele In Time Spedice jsem si prošel za 12 let celkem 6 pozicemi. Rozhodnutí změnit kurýrní firmu ve fulfilllment rozhodně nelituji, protože jestli má něco v dnešní době obrovskou budoucnost, tak právě služby pro malé, střední i velké e-shopy. Je velice uspokojující vidět, že pomáháme e-shopům růst a děláme práci, která má smysl. Rozsah činností, které MailStep dělá, je obrovský, a každý den je jiný, a to je to co mě vždy bavilo a bavit bude."

Matěj Koval je usměvavý a věčně pozitivní 35 letý muž. Kromě své rodiny miluje rychlá auta, dobré jídlo, kvalitní rum a ručně balené doutníky, pokud možno od Kubánky. Sportovní vyžití nachází v rodinných výletech na koloběžkách.

Mailstep je tu vždy pro Vás! Máme zkušenosti, ale taky sny. Jsme nejlepší v oboru a poletíme ke hvězdám. Poletíte s námi?

Kontakt pro média:
Monika Horňásová
Telefon: +420 602 339 957
E-mail: monika.hornasova@mailstep.cz
MailStep, a.s.
Do Čertous 2760/10
Praha 9 – Horní Počernice, 193 00
Zavřít článek